شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستایی مشهد
شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستایی مشهد

آخرین ارسال های تالار گفتمان
بازدید : 806 مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 دی 1392

با سلام وتبریک و تهنیت به مناسبت هفته وحدت

در مورخه 92/10/25جلسه ای با حضور اعضای محترم شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستائی مشهد با همکاران مراکز کم ظرفیت مخابرات منطقه 3 مشهد تشکیل شد.

گزارش عملکرد شورا وامور انجام شده توسط نماینده محترم شورای هماهنگی مشهد به اطلاع همکاران عزیز رسید. در پایان همکاران گرامی و اعضا ی محترم شورا در مورد مشکلات ومعضلات موجود به تبادل نظر پرداختند .

باتشکر از اعضاء محترم

وتشکر از میزبان بزرگوارلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 793 مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 دی 1392

با سلام و احترام

جلسه ای در مدیریت مخابرات مشهد با حضور نماینده محترم شورا و تعدادی از اعضای محترم شورا با جناب آقای مهندس اروجی مدیریت محترم مخابرات مشهد پیرامون موارد ذیل برگزار گردید.

1 . پیگیری امور مربوط به آزاد سازی 10% حسن انجام کار و مغایرتهای موجود

2 . پیگیری امور مربوط به شبکه کابل و هوایی سه منطقه (خرابیهای هوایی و زمینی - سرقتی ها - سیم کشی و ....)

 بعد از تبادل نظر در پیرامون مسائل فوق مقرر گردید که کار گروهی جهت رفع نواقص توسط شورا ی هماهنگی مشهد معرفی گردد تا با مشاوره وپیشنهاد راهکارهای مناسب به آن مدیریت محترم  و قول مساعد مدیریت محترم مخابرات مشهد جهت رفع موارد بالا سریعأ اقدام گردد.

در پایان از سعه صدر و تعامل مطلوب و سازنده جناب آقای مهندس اروجی مدیریت محترم مخابرات مشهد کمال تشکر و قدردانی را داریم و موفقیت روز افزون را د رمسئولیت خطیر از خداوند منان خواستاریم.

شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستایی مشهدلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 251 مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 دی 1392

با سلام

در مورخه 92/10/19 جلسه ای با حضور اعضای محترم شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستائی مشهد با همکاران مراکز کم ظرفیت مخابرات جاده نیشابور تشکیل گردید. که گزارش جامعی از عملکرد شورا وفعالیتهای انجام شده توسط نماینده محترم مشهد (آقای بهروز دوستعلی ) به اطلاع همکاران گرامی رسید . ومشکلات موجود بررسی و ارایه طریق شد . ضمنآ با توجه به طولانی شدن جلسه صبح پنج شنبه اعضای محترم شورای استان با مدیر عامل محترم مخابرات جناب آقای مهندس ملک جعفریان و جلسه ظهر اعضا با پست بانک محترم و الزام به حضور بودن نماینده محترم شورای مشهد در تمامی جلسات فوق جلسه بعداز ظهر با کمی تاخیر برگزار گردید که به همین دلیل از همکاران پوزش میطلبیم .

باتشکر از اعضاء محترم

وتشکر از میزبان بزرگوارلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 220 مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 دی 1392

     بسمه تعالی            
   با سلام واحترام خدمت همکاران گرامی به اطلاع می رساندبا توجه به پیگیریهای مجدانه ومکرر شورای هماهنگی مراکز مخابرات روستایی کل کشور!! پیرامون چگونگی اجرا وکم کیف قرارداد ارسالی به استانها با مدیران ارشد مخابرات ودیگر سازمانها ی حمایتی  به علت آنکه شرکت مخابرات ایران در بررسی ورفع قرارداد مذکور !!قبول تعامل وجلسه نموده است؟؟ فلذا بحث گردهمایی در مورد اعتراض به قرارداد ارسالی به تاریخ جدیدی که متعاقبا از همین سایت اعلام خواهد شد موکول می گردد وگردهمایی مورخ 30/10/92علی الحساب کنسل می باشد/ !!و بعد از مبعث رسول اکرم (ص)موضوع وروند چگونگی اجراوروند نواقص های موجود در قرارداد را به اطلاع همکاران   رسانده خواهد شد! با تشکر!!
 شورای هماهنگی مراکز مخابرات وictروستایی کل کشورلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 657 مرتبه
تاریخ : شنبه 21 دی 1392
بسم الله الرحمن الرحیم


با عرض سلام و ادب وعرض تبریک به مناسبت امامت آقامون حضرت مهدی


همکاران گرامی قرار داد جدید طبق شرایط و ضوابط قانون کار از تهران ( شرکت مخابرات ایران ) به استانها ابلاغ گردیده است لطفا با مطالعه دقیق آن و نظرات خود ما را جهت هر چه بهتر اجرا شدن آن یاری فرمائید خواهشمند است در قسمت نظرات پیام خود را بفرمائید .

با تشکر شورای هماهنگی مراکز مخابرات و ICT روستایی کشور

صفحه  اول
صفحه دومصفحه سومبدون دخل و تصرف ازhttp://razavidpr.irلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 603 مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 دی 1392

به نام خداوند بخشنده مهربان
بوی باران میاید. بوی شبنم . بوی مهربانی
خداوندرا بیشتر از بیش شکر گذاریم که در طلوع فرخنده ماه ربیع الاول همزمان با ولادت این اسوه صبر و مهربانی ماخدمتگذاران روستایی نیز از مهربانی فرزندی از سلاله پاک خاندانش بر خوردار گشتیم و امر بر رفع نگرانی از ما فرمودند و شادمان تر آن که این پیام از پایتخت ایران اسلامی به استانها ابلاغ گردید .

ضمناً توقع ما رنج کشیدگان روستایی بر آن است که شما سرورعزیز و سید بزرگوار جناب آقای سید هاشمی اجرای سریع این مهم را به مدیران دستور فرمائید تا بدین وسیله موضوع اکمل گردد.اینک هر کجای این سرزمین عزیز که هستید به پاس این بهرمندی و امید بر تحقق کامل و سریع آن دهان تان را خوشبو کنید با

صلوات بر محمد و ال محمد .
با تقدیم احترام
شورای هماهنگی مراکز مخابرات و ICT  روستایی کشور

 نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 دی 1392 توسط قربانزاده و پردل

 

قابل ذکر است که همکاران و بالاخص نمایندگان استانی و اعضای شورای هماهنگی کشور نسبت به مطالعه کامل و کار شناسانه قرارداد ارسالی و چگونگی انعقاد و اجرای آن دقت نظر لازم را قبل از امضاء داشته باشند و هر نماینده استان مجدانه جریان انعقاد قرارداد را با مدیر عامل استان بررسی و پیگیری نماید ، چراکه ازاین تاریخ باتوجه به ابلاغ قرارداد به استانها مدیران محترم عامل استانی در چگونگی و سرعت عمل اجرا تصمیم گیرنده بوده وپاسخگوی مشکلات ماونمایندگان کارگران مراکز مخابرات روستایی استانهاخواهند بود. استدعا داریم ما را قبل از انعقاد قرارداد از روند و چگونگی آن ، همکاران مطلع فرمایند و خود سر اقدام نفرمایند.

با تقدیم احترام شورای هماهنگی مراکز مخابرات و ICT روستایی کشور

برگرفته بدون دخل وتصرف ازhttp://razavidpr.ir

لطفا حتما به ادامه مطلب مراجعه و نظر دهید

درصورتی که نظر جامع دارید((نفع عموم همکاران)) حتما بصورت تلفنی با نماینده محترم آقای بهروزدوستعلی درمیان گذاشته تا درپی گیری امور لحاظ فرمایندادامه مطلب ...
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta

بنام خدای مهربان

با عرض سلام و ادب بدرگاه ایزدمنان و شما همکاران

به اطلاع همکاران می رساند با پیگیریهای مکرر و مجدانه امروز 16 دی 1392 بنا به گفته یک مقام آگاه از دفتر مدیر عامل محترم تلفن ثابت جناب آقای مهندس کارگزار اعلام داشتند ، همین امروز قرارداد تهیه شده توسط این مدیریت به شماره نامه   910/13/92/200    بتاریخ    16/10/1392  به مدیران عامل استانها جهت اجرا و ابلاغ  ارسال گردیده است .

همکاران می توانند با مراجعه به حوزه مدیریت استان خود موضوع را پیگیر باشند ، و متعاقباً اطلاعات جدید و یا محتوی قرارداد مذکور به اطلاع شما رسانده خواهد شد ، و چنانچه نواقصی داشته باشد توسط شورای هماهنگی کشوری قابل پیگیری خواهد بود .

از شما همکاران التماس دعا داریم و به سبب همکاری حوزه مدیر عامل محترم تلفن ثابت و حراست شرکت مخابرات ایران مراتب قدردانی را داریم .

با تقدیم احترام

شورای هماهنگی مراکز مخابرات و ICT روستایی کشور

برگرفته بدون تغییر از سایت http://razavidpr.irلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 241 مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 دی 1392

سلام

درمورخه 92/10/15 جلسه ای باحضور اعضای محترم شورای هماهنگی درمنطقه 1 مشهد (جاده سرخس) تشکیل وگزارش تجمع تهران ارایه ومشکلات موجود برسی ارایه طریق همکاران محترم در دستور کار قرار گرفت .

باتشکر از اعضاء محترم

وتشکر از میزبان بزرگوارلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
بازدید : 402 مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 12 دی 1392

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و ادب و عرض تسلیت بمناسبت شهادت امام رضا (ع)

با توجه به پیگیریهای شورای هماهنگی کشوری بنا به قول و وعده ای که مدیران ارشدشرکت مخابرات ایران داده بودند بعد از چندین مرتبه پیگیری تلفنی امروز چهار شنبه  11/10/1392  اعلام داشتند که مدیریت تلفن ثابت کشور جناب آقای مهندس کارگزار طی نامه ای به شماره      67/129/92/200 و شناسه  الکترونیکی 166177  مورخه   8/10/1392    موضوع اعلام قرارداد را به آقای مهندس باطنی معاونت نیروی انسانی جهت تنظیم و ابلاغ به مدیران عامل در استانها ارسال نمودند .

که با پیگیری از معاونت نیروی انسانی ، موضوع قرارداد در دست بررسی و تنظیم و ابلاغ می باشد که متعاقباً به اطلاع شما همکاران رسانده خواهد شد .

شورای هماهنگی مراکز مخابرات و  ICT  روستایی کشور

بگرفته ازشورای هماهنگی استانلینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta

با عرض سلام و ادب خدمت همکاران محترم به اطلاع می رساند پیرو عدم رفع مشکلات کارگران مراکز مخابرات و عدم اجرای قانون بند 86 و نیز عدم تخصیص ردیف بودجه سال 1393 و عدم برخورد جدی با استنکاف ورزیدگان قانون برای کارگران ( کارگزاران ) مخابرات روستایی کلیه همکاران از سطح کشور از جمله : استانهای خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، لرستان ، هرمزگان ، اصفهان ، کردستان ، قزوین ، فارس ، چهار محال بختیاری و کهکیلویه ، همدان ،گلستان ،کرمان و ایلام ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ     3/10/1392   مقابل مجلس شورای اسلامی حضور به هم رساندند که این افراد پرچمها و پلاگاردهایی مبنی بر تقدیر و تشکر از مجلس و تقاضای اجرای ردیف 86 قانون و قرار دادن ردیف در بودجه سال 1393 و برخورد جدی قوه قضائیه با مستنکفین قانون را در دست داشتند اعتراض و تجمع کارگران مراکز مخابرات روستایی تا ساعت 13 بعدالظهر ادامه داشت .

تعدادی از نمایندگان محترم ملت از جمله : آقایان محجوب ، سبحانی فر، قاضی پور و معاونت وزارت ارتباطات به دستور ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در جمع معترضین حاضر شده و تاکید نمودند که مشکل ردیف بودجه شما حل خواهد شد.

 قابل ذکر است که در هین روز در دو مرحله آقای قاضی پور موضوع این قشر را طی دو نطق به محضر ریاست مجلس در صحن علنی مطرح نمودند .

بعداز آن در ساعت 13 نمایندگان کارگران از تعداد 14 استان بنا به خواسته مدیریت محترم شرکت مخابرات ایران در دفتر معاونت نیروی انسانی مخابرات جنب پارک ساعی رفته و تشکیل جلسه نمودند که در این جلسه شرکت مخابرات اقدام به تهیه و تنظیم نامه ای از طرف مدیرعامل به مدیریت محترم تلفن ثابت شرکت مخابرات نمود و همین نامه در ساعت 3 بعدالظهر توسط نمایندگان به محضر همکاران تجمع کننده در مقابل مجلس ارائه و قرائت گردید .

تعدادی از همکاران استانهای خراسان رضوی ، کرمان ،همدان  ، کهکیلویه وبویراحمدبه علت گرفتن ابلاغ جناب آقای کارگزار به مدیر عامل استانها شب را در تهران بیتوته نمودند .

صبح روز بعد تعدادی از همکاران به اداراتی همچون دادسرای کارمندان  دولت ، بازرسی کل کشور ، وزارت کار و رفاه امور اجتماعی ، دفتر ریاست محترم جمهوری و صندوق تامین اجتماعی جهت روند کار و محقق شدن این قانون اعزام شدند .

اعضای شورای هماهنگی خود به شرکت مخابرات ایران واقع در سردار جنگل رفته و پیگیری نودند سپس بعد از مذاکره با ریاست محترم حراست حاج آقای احمدیان خواستار دریافت لیست اسامی استانها شدند و پس از 3 ساعت صبر و پیگیری واحد محترم حراست نهایتاً لیستهای حدود 8 استان که متاسفانه تاکنون توسط مدیران عامل ارسال نشده بود دریافت شد و نمایندگان ساعت   40/13  دقیقه وارد دفتر جناب مهندس کارگزار شدند و 35 دقیقه در دفتر ایشان به بحث و گفتگو در مورد چگونگی ادامه کار پرداختند ، ایشان فرمودند که متن قرارداد شما آماده می باشد و همراه با دستور اجرای آن شنبه مورخ  7/10/1392   به مدیر عامل استانها ابلاغ خواهد شد ، نمایندگان کارگران مراکز مخابرات روستایی در شرکت مخابرات با تشکر و قدر دانی از حسن نیت و بر خورد انسانی اسلامی ایشان نهایت قدردانی را به عمل آورده و دفتر ایشان را ترک نمودند .

سپس نمایندگان این قشر در جمع همکاران با سخنان آقایان قربانزاده و لگزیان و تشکر از حمایت همکاران و قدردانی از حضور همه آنهایی که در تهران حاضر شده اند که در کنار دیگر همکاران بقیه استانها از حقوق خویش دفاع نمایند گزارش کاملی را ارائه نمودند و به همگی نوید نزدیکی افق روشنی را دادند .

اندکی صبر ، سحر نزدیک است

در ادامه جلسه با توجه به اربعین حسینی و رحلت نبی اکرم اسلام مراسم عزاداری و نوحه خوانی و سینه زنی با مداحیه سرایی برادر عزیزمان جناب قربانزاده انجام شد و همکاران با آرزوی شفای همه مریضان و رفع گرفتاریها از همه مسلمین مراسم را به پایان رسانیدند .

قابل ذکر است که در روز چهار شنبه جناب آقای دکتر سید هاشمی رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در جلسه هیئت مدیره بنا به قول دو مدیر ارشد و آگاه ابراز داشتند که این موضوع را بایستی حداکثر طی 10 روز مدیر عامل انجام دهند و هیچ گونه تعارضی از طرف مدیران مقبول این ریاست نمی باشد ، چرا که مصوبه هیئت مدیره گردیده است و به همین دلیل در نامه مدیر عامل محترم ابلاغ و اجرا را در اسرع وقت مطرح نمودند .

در انتها تقدیر و تشکر ویژه می نمائیم :

از ریاست محترم مجلس و نمایندگان محترم و کلیه همکارانی که در هوای سرد در این گردهمایی شرکت نمودند و به ویژه شورای هماهنگی و حوزه مدیریت مخابرات ایران که وعده اجرای حداکثر تا    10  روز آینده را دادند و دیگر عزیزانی که به انحای مختلف ما را یاری نمودند ، و از لسان همکاران عزیز و پر تلاش از اعضای شورای هماهنگی کشور : برادران قربانزاده ، لگزیان ، نوریمنش ، زارع پور ، حسنکی ، ابوالمحمدی ، مرادی ، داستان پور و امینی تشکر و قدردانی ویژه می شود.

با تقدیم احترام شورای هماهنگی مراکز مخابرات و  ICT   روستایی کل کشور

برگرفته از سایت razavidpr.irادامه مطلب ...
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط rosta
صفحه ی بعدی (/3/) 1 | 2 صفحه ی قبلی (0)
نمایش صفحه ی 2 از 2   |   12 نمایش در هر صفحه

مطالب اخیر
پیوند ها
نظر سنجی
چگونه از همکارانی که جهت پیشبرد اهداف شورا مورد تهدید و یا کارشکنی واقع می شوند حمایت می کنید

بطور کامل از هر لحاظ از وی پشتیبانی میکنیم
برایم تفاوتی نمی کند و هیچ ربطی به من ندارد
می خواست درگیر نشود با بزرگتر و پر زورتر از خودش (سازش)

مشاهده نتایج نظر سنجی


اسلایدر

دانلود فیلم